O Verano

Jesteśmy firmą rodzinną powstałą w 1995 roku.
Naszą największą wartością są nasi Pracownicy.
Dostrzegamy ich potencjał i doceniamy kompetencje.
Cenimy kreatywność i zaangażowanie.
Dbamy o ciepłe relacje wewnątrz firmy, staramy się również, aby udzielało się to innym w naszych relacjach z Klientami, Partnerami i Dostawcami.
Dzięki pracy zespołowej, nasza marka jest juz obecna na 5 kontynentach, co determinuje nas do wyznaczania sobie nowych celów.
Lubimy naszą pracę, lubimy siebie nawzajem i lubimy się tym dzielić.

Nasze Atuty

Nie jesteśmy korporacją

Dzięki czemu możemy być bliżej naszych Klientów oraz naszych Pracowników.
W czasach dominacji dużych koncernów, dbamy o to, by panowała u nas atmosfera firmy rodzinnej, zarówno w relacjach z pracownikami, jak i dystrybutorami.
Naszym atutem są długotrwałe, stabilne relacje z Klientami, wieloletnie doświadczenie w branży i chęć zbudowania rzetelnej marki.

Jesteśmy profesjonalistami

Wiemy, że jakość naszych produktów rodzi się tylko w jeden sposób: dzięki staranności, wiedzy, doświadczeniu i pomysłowości na każdym etapie pracy.
Wytwarzamy niepowtarzalne wzory inspirując się najnowszymi trendami mody.

Elastyczność

Odpowiadamy szybko na oczekiwania naszych klientów dlatego decyzje zapadają znacznie szybciej niż w korporacyjnych molochach.
To ogromny atut w zaspokajaniu potrzeb rynkowych, w podejściu do klienta i szybkości realizacji zamówień.

Nasze Surowce

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych surowców najwyższej jakości. Kładziemy szczególny nacisk na jakość naszych wyrobów, dlatego naszymi dostawcami są wyłącznie renomowane firmy włoskie, francuskie, hiszpańskie oraz oczywiście polskie.